Ottelut 29.11.2011

Veikkaus

Blues 7-6 Pelicans

(1-2,3-1,2-3,1-0)
Yleisöä 3153 
Ottelu on pelattu 29.11.2011. Peliaika 61:03. 
Yhteenveto
Kristian Kuusela 2+0PisteetRyan Lasch 2+1
Jani Hakanpää 1+2 Joonas Jalvanti 1+0
Joni Töykkälä 1+1 Toni Niemi 1+0
Joakim Eriksson 1+1 Teemu Rinkinen 1+0
Tommi Huhtala 1+0 Matias Loppi 1+0
Toni Kähkönen 1+0 Tero Koskiranta 0+3
Teemu Ramstedt 0+3 Juha-Pekka Pietilä 0+2
Dale Clarke 0+1 Tommi Paakkolanvaara 0+1
Joonas Valkonen 0+1 Joni Isomäki 0+1
Mika Hannula 0+1 Jan Latvala 0+1
Ville Varakas 0+1 Jarkko Immonen 0+1
  Vili Sopanen 0+1
42Laukaukset
43
Lars Volden 6+14+3=23
(vaihto ulos 45.58)
Jonathan Iilahti 0+0+2+0=2
(vaihto sisään 45.58)
TorjunnatTuukka Huumonen 7+8+9+0=24
5 kpl/10 minuuttiaRangaistukset5 kpl/10 minuuttia

IS-tähdet

Blues

 Yht.IIIIIIIV 
Maalit71321 
Av00000 
Yv11000 
PaitaNimiMaalitSyötötPisteet+-±Lauk.Rang.Aika
58Jani Hakanpää123+3-1+22013.05
61Tommi Huhtala101+1-103019.13
46Teemu Ramstedt033+3-1+22013.46
40Tomi Sallinen0000-2-25213.24
5Joonas Valkonen011+3-1+2009.09
21Valtteri Virkkunen0000-1-1108.28
7Harri Ilvonen000+3-4-13023.18
2Oskari Korpikari0000000024.47
17Kristian Kuusela202+30+35018.05
85Toni Kähkönen101+4-2+21016.12
52Camilo Miettinen0000-2-21013.20
8Ville Varakas011+3-4-14023.12
19Roope Talaja000+1-102012.45
36Joni Töykkälä112+2-1+12213.35
12Jari Sailio000+2-1+10212.29
30Jonathan Iilahti000----0-
9Dale Clarke0110-1-13224.35
10Joakim Eriksson112+1-104220.52
34Lars Volden000----0-
51Mika Hannula011+1-104016.47

Pelicans

 Yht.IIIIIIIV 
Maalit62130 
Av00000 
Yv10010 
PaitaNimiMaalitSyötötPisteet+-±Lauk.Rang.Aika
86Sami Blomqvist000+1-101215.17
1Tuukka Huumonen000----0-
61Joni Isomäki011+1-10107.48
25Pekka Jormakka000+1-3-22010.14
5Juha-Pekka Pietilä022+2-1+12219.17
39Marko Pöyhönen000+1-102012.23
36Teemu Rinkinen101+1-3-22011.29
15Vili Sopanen011+10+13015.34
24Janne Tavi000+10+10015.49
57Anssi Virkki0000-1-10016.22
27Janne Juvonen000----0-
23Jarkko Immonen011+10+14018.16
7Joonas Jalvanti101+2-204023.10
60Tero Koskiranta033+2-4-25218.12
26Jan Latvala011+1-2-13420.35
3Matias Loppi101+2-201018.17
18Toni Niemi101+2-3-12019.47
20Tommi Paakkolanvaara011+1-103012.01
22Markus Seikola000+3-301023.50
19Ryan Lasch213+2-207018.37
TulostaLähetäJaa
[i]

Tiesitkö?

Matti Hagman on Helsingin paikallisotteluiden paras pistemies (22+44=66).

Seuraava fakta